top of page

Kérsén İlaç 2012 yılında sağlık alanında cerrahi çözümler sunmak için Antalya’da kurulmuştur. Kurulduğu dönemlerde global markaların bölge bayiliğini yapan firmamız cerrahi alanda sunmuş olduğu çözümler ile sağlık sektörüne uzun yıllar hizmet etmiştir.

 

Kurulduğumuz günden bu yana, sağlık alanında gelişen teknolojileri, yönelimleri ve bunların getirdiği sonuçları geçmişten gelen bilgi birikimi ile birleştirerek doğru ve güvenilir ürünleri bünyemizde bulundurmayı fazlasıyla önemsiyoruz.

 

Sağlık alanında hekimlerin hastalıklara ve tedavi yöntemlerine bakış açısı değişme eğiliminde olup, bütünsel yaklaşım ile hekimlerimizin hastalıkların tedavileri konusunda çok önemli başarılara imza attıklarını her geçen gün daha da fazla görüyoruz.

 

İnsan sağlığının herşeyden önde olduğu bilinci ile güvenilir sağlık ürünleri sunmakta sorumluluk sahibi olan ve bunu kendine misyon edinen Kérsén ilaç 2019 yılında yatırımlarını bu yöne kaydırarak güvenilir gıda takviyelerinin üretimine başlama kararı almıştır.

 

Benzersiz içeriğinin yanı sıra GMP, ISO, HACCP, HELAL belgelerini alarak ‘’Kérsén Collagen Balance‘’ markası ile özenle seçilmiş, kalitesini kanıtlamış ham maddeler kullanarak kolajen ve vitamin takviyesi üretimini sürdürüyoruz.

 

Geçmişten gelen bilgi birikimlerini kullanarak alanında ilk defa önceden steril edilmiş ambalajlara dolum yaparak insan sağlığına verdiğimiz önemi her zaman ifade ediyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Günümüzde birçok gıdanın üretim miktarları artmakta ve ulaşım çok kolaylaşmaktadır ancak kullanılan kimyasallar ve ürün elde etme tekniklerinin değişmesi ile gıdaların da besin değerlerinde ciddi oranlarda düşüş yaşanmıştır.
Temiz gıdaya ulaşmak gün geçtikçe zorlaşıyor. İnsanların hastalıklarının altında yatan en temel nedenlerden biri de sağlıklı beslenememektir.

 

Bugün olduğu gibi gelecekte de teknolojiyi insan sağlığına en faydalı biçimde kullanarak güvenilir gıda takviyelerini insanların hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

 

Kersen İlaç olarak insan sağlığına fayda sağlayacak sürdürülebilir gıda faaliyetlerini desteklemekteyiz.

logo-1.png

Güzellik ile aranızda,

sağlıklı bir bağ kurun.

bottom of page